Здавалося б, виробники сучасних автомобілів все передбачили, але, наприклад, через використання неякісного палива, іноді відбувається повне засмічення.

Забруднення сажевого фільтра:причини виникнення

Крім того, що машина видає помилку, виникає ще цілий список проблем. Тяга двигуна автомобіля істотно знижується у зв'язку з підвищеним опором вихлопної системи, елементом якої є несправний сажовий фільтр.

Споживання палива зростає, рівень моторного масла підвищується, робота двигуна стає нестійкою на холостому ходу, а вихлопні гази виділяються надмірно інтенсивно. 

Система регенерації, намагаючись очистити фільтр, буде постійно включатися, впорскуючи підвищену кількість палива в камери згоряння. Але, так як фільтр критично засмічений, спалювання частинок сажі не відбуватиметься, а незгоріле паливо буде ще більше забивати фільтр. Через це тиск у вихлопній системі підвищиться, що стане причиною неполадок в двигуні.

Як уникнути забруднення сажового фільтра

Якщо нічого не робити, це може призвести до видалення сажевого фільтра Львів.

Сажевий фільтр, призначення та принцип роботи

Сажевий фільтр використовується в автомобілях для нейтралізації частинок сажі у вихлопних газах. Стінки фільтра, що нагадують соти, забезпечують осідання частинок на них. Таким чином виникає забруднення сажевого фільтра, і є декілька способів його очищення.

Забруднення сажового фільтра Львів: ціна на прочищення

Перший спосіб - автоматична регенерація, яка проходить абсолютно непомітно для водія. Пасивна регенерація здійснюється за допомогою особливо високої температури вихлопних газів, що відбувається під час роботи двигуна з підвищеним навантаженням (наприклад, в процесі їзди по трасі). Для здійснення запису контролер авто подає спочатку основну порцію палива, а слідом додаткову (вона не бере участі в штовханні поршня), яка далі пропускається через випускний колектор і спалюється в основному нейтралізаторі. Від цього температура в ньому піднімається, внаслідок чого піднімається температура і в сажевому фільтрі. Починається процес випалювання сажі.

Другий спосіб - активна регенерація. Вона застосовується зазвичай в місті, коли не вдається нагріти фільтр до потрібної температури внаслідок чого відбувається забруднення сажевого фільтра. В такому випадку варто звернутися до спеціалістів. Наші фахівці запустять активну регенерацію за допомогою діагностичного обладнання. Дана процедура відбувається на італійському обладнанні, після якої фільтр стає як новий! З Flach Cleaner Mashine позбутися забруднення сажевого фільтра легко!

Є ще інший варіант - замінити несправний фільтр на новий, тобто видалення сажевого фільтра Львів. Але ця процедура обійдеться в рази дорожче, так як цінні метали, що входять до складу фільтра, дорогі. При цьому немає ніякої гарантії, що з новим фільтром через деякий час не відбудеться те ж саме. А вартість його в декілька разів більша, ніж вартість процедури очищення, до того ж, є велика ймовірність купити підробку.

Забруднення сажевого фільтра та каталізатора: записатися на чистку фільтра

Сумніваєтеся, чи є у вашого автомобіля проблеми з фільтром сажі? Приїжджайте до нас на діагностику на вулицю Брюховицьку у Львові. Ми все перевіримо і запропонуємо вам найкращі варіанти вирішення.