Сажові фільтри дизель на машини з дизельними двигунами стали встановлювати, починаючи з 2005 року. Мета - зниження концентрації шкідливих речовин у вихлопних газах для відповідності нормам "Євро".

Cажовий фільтр дизель: безпечна та професійна чистка

Безсумнівно, дане рішення ефективне, проте в наших умовах сажовий фільтр дизель виходить з ладу набагато раніше розрахункового терміну служби. І причин цьому чимало: це і якість палива (великий вміст сірки в паливі), і режим експлуатації автомобіля, який не дозволяє блоку управління двигуном включити режим регенерації фільтра і т.д.

Симптоми несправного сажового фільтра

Якщо сажевий фільтр забився, то виникає ряд показників:

  • збільшення витрати палива;
  • підвищення рівня масла;
  • помилки фільтра на приладовій панелі автомобіля;
  • втрата динаміки машини;
  • нестабільні холості обороти.

Cажовий фільтр дизель Львів: очистка на професійному обладнанні

Під час проходження через фільтр сажа відпрацьованих газів, частинки сажі осідають на поверхні матриці. Спеціальний каталізатор, нанесений на стінки матриці, призводить до окислення чадного газу і незгорілих вуглеводнів. Очистка сажевого фільтра відбувається за допомогою регенерації. 

Короткі часті поїздки по місту не встигають достатньо прогріти фільтр сажі. Щоб запустити автоматичну регенерацію, необхідно тривалий час їхати по трасі. А в місті регенерація або взагалі не відбувається, або відбувається неякісно через слабо розігрітий фільтр. Загальмувати процес регенерації може також несправний двигун. При цьому сажа накопичується, а її видалення стає вельми проблематичним.

Є декілька варіантів, як усунути проблему:

  • заміна сажевого фільтра на новий. Однак, такий важливий момент, як ціна, зовсім не тішить і також пропадає гарантія відсутність гарантії;
  • при купівлі нової запчастини існує велика ймовірність придбати підробку, отже, за короткий проміжок часу прийдеться знову шукати нову деталь;
  • фізичне видалення сажового фільтра, але це рішення працює лише з програмним видаленням, тобто програму управління двигуна перепрошиють на режим без фільтру, а для нових машин такі дії взагалі протипоказані, так як авто включить аварійний режим.

Cажевий фільтр дизель Львів: відновлення до стану нової деталі

Вирішити проблему і не допускати можливо! У нашій компанії ви зможете зробити чистку сажевого фільтра на спеціальному італійському обладнанні.

Це найбільш бюджетний варіант очищення фільтра дизельного двигуна. 

Cажевий фільтр дизель ціна у Львові на чистку

Вирішальною перевагою цього методу є те, що програмне забезпечення автомобіля залишається оригінальним. У той час як сажовий фільтр дизель відновлюється практично до рівня нової деталі.