При експлуатації дизельного автомобіля з несправним сажевим фільтром або каталізатором підвищується рівень масла, в рази збільшується навантаження на двигун і турбіну.

Здати каталізатор і сажевий фільтр на процедуру очистки

Якщо регенерація сажевого фільтра відбувається неправильно, то збільшуються викиди сажі в атмосферу і з вихлопної виходить чорний дим. Якщо ж не працює каталізатор, то рівень масла збільшується, що в свою чергу призводить до втрати його властивостей. 

Здати каталізатор і сажовий фільтр для очищення на спеціальній установці

Тобто керамічні елементи каталізатора в глушнику забиваються, зростає витрата палива і знижується тяга двигуна. 
У зв'язку з посиленням екологічних норм щодо викидів продуктів згорання в атмосферу, більша частина сучасних автотранспортних засобів комплектується каталізаторами. Ці пристрої абсорбують більшу частину екологічно небезпечних продуктів розпаду, що містяться у вихлопних газах. Але в міру експлуатації, каталізатор заповнюється токсичними відходами, в результаті скорочується термін експлуатації і у власників автомобілів з'являється питання як здати каталізатор і сажевий фільтр?

Чи можна здати каталізатор і сажевий фільтр: недоліки

Багато автовласників вважають, що можна просто зняти і здати каталізатор і сажевий фільтр. Забрати, звичайно можна! Але цього категорично робити не можна! Адже, після зняття каталізатора рівень шкідливих газів (CO і CH) в вихлопі буде зашкалювати! Тому ви ніколи не пройдете ТО автомобіля.

Здати каталізатор і сажовий фільтр Львів для промивки на установці

Відпрацьовані гази все одно проникатимуть в ваш автомобіль, особливо коли ви стоїте в корку. Якщо у вас відсутній каталізатор, то шкідливі гази будуть впливати і на вас, і викликатимуть нудоту та запаморочення.

Відповідно до рекомендації автовиробників, заміна каталізатора необхідна раз в 150000 тис. км. 

По-перше, викинути знятий каталізатор в смітник не можна, так як це потенційна загроза для локальної екосистеми. 

По-друге, купівля нового каталізатора - недешеве задоволення.

Отже, перш ніж здати каталізатор і сажевий фільтр, варто задуматися над наслідками.

Здати каталізатор і сажовий фільтр ціна у Львові та Україні

Найкращим рішенням буде звернутися в нашу компанію. Ми надаємо послуги по очистці каталізатора і сажевого фільтра. Чистка каталізатора Львів відбувається на італійському обладнання Flach Cleaner Mashine, що є цілком безпечно та екологічно. Після такої процедури каталізатор і фільтр будуть як нові. Звертайтеся до нас і ми з радістю Вам допоможемо